Taupyk laiką: prisijunk arba registruokis.

2016 metų rudens/žiemos stiliaus tendencijos, kurias verta žinoti

.

  Nors aplinkoje jau įpratome matyti itin šviesų, minimalistinį skandinavišką stilių, panašu, kad mados pasaulis artėjančiam sezonui paruošė visai kitokias tendencijas. Šį rudenį ir žiemą jūsų garderobas turėtų spinduliuoti drąsą, o tai reiškia – ryškias ar net blizgias spalvas, netradicinius kirpimus, tekstūras, kailius. Tačiau vien to žinoti nepakanka, todėl dalinamės populiariausiomis tendencijomis ir rodome kaip ir prie ko jas galite derinti:   Kailis Nieko keisto. Įvairiomis formomis jis visuomet buvo ir, matyt, ..

Skaityti daugiau...

5 patarimai, kurie padės nepasiklysti prieš ir per drabužių išpardavimus (II dalis)

.

  Visai neseniai su jumis dalinomės 5 naudingais patarimais apie tai, kaip sėkmingai ir efektyviai apsipirkti per išpardavimus. Norite tapti tikromis apsipirkinėjimo profesionalėmis? Tuomet pravers žinoti dar keletą dalykų. Būtent dabar juos ir aptarsime:     1. Apsipirkinėkite viena Kad ir kaip smagiai filmuose pateikiamos dviejų draugių apsipirkinėjimo istorijos, vis dėl to, sėkmingiausiai turėtumėte apsipirkti vienos. Taigi, jei norite išvengti papildomo vaikščiojimo į parduotuves, vis grąžindamos netikusius drabužius, drauges kartu pas..

Skaityti daugiau...

Kaip ir prie ko dėvėti įvairių tipų tampres?

.

  Jau daug metų nesutariama: tamprės galime laikyti kelnėmis ar ne? Bet ir atsakymo čia vieno, matyt, nėra. Visa esmė slypi gebėjime šį drabužį tinkamai derinti prie kitų aprangos detalių. Tą išmanyti netgi labai naudinga, nes tamprės be abejonės yra vienas praktiškiausių ir patogiausių drabužių pasirinkimų. Taigi, dalinamės su Jumis keliais laiko patikrintais „receptais“, kurie padės geriau suprasti kur, kada ir kaip reikia dėvėti šį drabužį.     1. Tinkama vieta ir laikas Tamprės tikrai ne visuomet yra geriausia a..

Skaityti daugiau...

5 patarimai, kurie padės nepasiklysti prieš ir per drabužių išpardavimus (I dalis)

.

  Toks džiaugsmas užplūsta išvydus įspūdingas nuolaidas mėgiamose drabužių parduotuvėse. Norisi imti viską, kas pasitaiko po ranka, ypač, kai parduotuvėje pilna šitaip besielgiančių žmonių. Bet ar tikrai toks apsipirkimas leidžia sutaupyti? Vargu. Nepasiduoti masinei psichozei, turėti sistemą, pastebėti ženklus bei tiksliai žinoti, ko reikia – tai aspektai, kuriais vadovaujantis, jūs galite tapti tikra apsipirkinėjimo „asė“. Apie juos ir pakalbėkime truputėlį plačiau:     1. Susigalvokite apsipirkimo metodą Apsipirkinėjimas be j..

Skaityti daugiau...

3 auksinės „Plus size“ taisyklės

.

Jei esate apvalesnių kūno formų moteris, pagrindinis jūsų tikslas, kurio turite siekti rinkdamosis drabužius – tai proporcingo kūno silueto kūrimas. Tam jums prireiks atkreipti dėmesį į drabužių ir aksesuarų formas, raštus bei jų spalvas, nes būtent tai ir padeda vizualiai suformuoti dailias kūno linijas. Žinoma, tik tuo atveju, jei pasirinkimai yra teisingi. Kaip nesuklysti?     Rekomenduojame atsiminti vos tris „auksines“ didesnių dydžių drabužius dėvinčių moterų taisykles:   1. Rinkitės tik puikiai sau tinkantį drabužių dydį Suprantame..

Skaityti daugiau...

4 dalykai, kuriuos privalu apgalvoti rytais dar prieš apsirengiant drabužius

.

Dauguma moterų savo spintose bei parduotuvių lentynose siekia atrasti „tobulus“ drabužius. Aš irgi esu viena iš jų! Tačiau tikros gražuolės žino, kad yra keletas kitų faktorių, kurie net labiau nei drabužiai, padeda užtikrinti, kad atrodytumėt ir jaustumėtės itin patraukliai. Kokie jie?   Higiena Taip, higiena. Dabar daugelis jūsų tikriausiai galvojate: „tą ir pati puikiai žinau“. Neabejoju, tačiau aš drįsčiau šiek tiek ir paprieštarauti. Esu sutikusi daugybę iš pažiūros dailių, bet toli gražu ne kvepalais dvelkian..

Skaityti daugiau...

Nuotraukos visu ūgiu: atrodyk laisvai ir pasitikinčiai

.

Dauguma moterų vengia būti fotografuojamos, o ypač visu ūgiu. Ir ne šiaip sau, juk nėra blogesnio momento nei tas, kai išvystame savo taip slepiamus kūno trūkumus kažkieno užfiksuotuose kadruose. Pasitaiko ir taip, kai moterys iš tiesų prisigalvoja to, ko nėra. Kaip bebūtų, visoms, norinčioms jaustis ir atrodyti užtikrintai nuotraukose, užtenka žinoti vos keletą triukų, kuriuos netrukus ir aptarsime.   negin mirsalehi   Kaip sumažinti kūno proporcijas nuotraukose? Subtilus kūno pasukimas į vieną ar kitą pusę, nuotraukose lemia labai daug. J..

Skaityti daugiau...

5 dažniausios klaidos, kurias daro didesnių dydžių drabužius dėvinčios moterys

.

  Matyt, nesunkiai rastume daugybę moterų, kurios dėl suapvalėjusių kūno formų nustoja gražiai rengtis, formuoti savo stilių bei apskritai labiau prisižiūrėti. Kartu su tuo nyksta ir pasitikėjimas savimi. Tačiau verta prisiminti, kad mados tikslas yra mus puošti, nepriklausomai nei nuo kūno sudėjimo, nei nuo skaičiaus svarstyklėse. Tad neatsisakykite to. O, kad būtų lengviau rasti aprangos idėjų, aptarsime 5 dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias daro didesnių dydžių drabužius dėvinčios moterys, rinkdamosis savo garderobą.     #1 Per laisvi drabužiai: ..

Skaityti daugiau...